Як проходить зйомка портрету?.

Привіт! Тут розповім про зйомку портрета зі мною, та відповім на важливі питання. )В зйомці портрета для мене дуже важливе саме спілкуання. Мені хочется краще вас розуміти, щоб передати ваші емоції і стан на фотографії. Тож я завжди задаю багато питань перед зйомкою). Що для вас важливо бачити на фото? Яким\якою бути? З яким настроєм? Та багато інших, так що не лякайтесь)).
Тут відповім на питання, які виникають перед зйомкою, що ви розуміли чого очікувати.


1. Скільки часу виділяти на зйомку?

До 2 годин - найбільш комфортний варіант. За цей час ми встигаємо поспілкуватися, трохи розслабитися та звикнути до камери.


2. Як підібрати одяг?

Зазвичай я рекомендую брати те, в чому вам зараз радісно і комфортно. Багато залежить від ваших бажань і яких фото ви хочете в результаті. Іноді є сенс підбирати так, щоб одяг грамонічно виглядав на обраній локації. Більш детально ми все обговорюємо при зустрічі або по телефону.


3. Як розслабитися на фотосесії?


Це найпопулярніше питання). Найкращі кадри - спонтанні та живі. Я намагаюся зловити на камеру саме такі моменти.
Має значення легка атмосфера на зйомці - ми просто спілкуємось і з часом ви забуваєте про камеру).
Фотографу важливо довіряти. :)
Також: якщо зйомка в студиї, можна брати свій музчиний плейлист. )


4. Скільки фото буде в результаті?

Ви отримуєте 50 кращих фотографій в обробці. Всі фото будуть різні, без дублів і схожих варіантів. Якщо ви замовляєте зйомку у мене, припускаю, що ви довіряєте моєму стилю і почуття прекрасного, тому відбір роблю я. :) Сирі фото залишаються в мене.
Що таке обробка? Це корекція кольору, і легка ретуш, якщо вона потрібна: прибрати дрібні недоліки, тимчасові прищики, почервоніння шкіри, вирівняти тіні і т.д.5. Чи треба позувати?

Фраза, яку я чула найбільше, це - "куди мені подіти руки?". :) Звичайно, фотосесія може викликати напругу, особливо якщо це відбувається в перший раз. Можливо, ситуація зйомки вам буде незвична. ) Але я не прошу вас позувати і підбирати красиві пози. Я прошу вас пожити в кадрі, просто бути. Так ми зможемо зняти справжні фото про вас, природні і не награні. Отже, нічого особливого робити не треба)


6. Скільки очікувати готовий результат?

Терміни будь-якої зйомки у мене: 31 день. І я так само роблю швидкий анонс в перші кілька днів після зйомки з 7-10 готових фото.


7. Як обрати місце?Подумати що вам ближче. :) Де ви себе бачите? Можна знімати вдома, на вулиці, в місті, на природі, в студії. Будь-який варіант буде хороший, якщо вам там подобається). Я зі свого боку можу запропонувати місця і студії.
8. Конфіденційність зйомки.

Кожна зйомка може бути закритою, ціна від цього не змінюється.Якщо залишились питання - пишіть мені або телефонуйте: 0631605389.
Вверх