Поради

Місця для фотосесій в Києві.
1. Ботанічний сад ім. Гришка.

Дуже популярне місце для всіх видів зйомки: весільна, портретна, сімейна ... Сад дуже великий, його за один раз можна навіть не обійти.
Одне з крутих місць: оранжереї. Вхід платний, але там дуже красиво і незвично.

вул. Тимірязєвська 1

2.ВДНГ


ВДНГ теж дуже великий парк, в якому можна знайти багато цікавих місць для фотосесії. Великі білі колони, вінтажні двері і вікна, гарна архітектура - все це можна використовувати для цікавої композиції. Так само там багато природних локацій: яблуневий сад, великі виноградне листя, і просто красиві зелені алеї.Тут же знаходиться один з найкрасивіших і елітних ресторанів Києва - ресторан "Прага". Дуже красива будівля ресторану, літній майданчик, поруч озеро і теж багато хороших місць для зйомки.

Проспект Академіка Глушкова, 1, Київ3. Парк Перемоги. Київ, м. Дарниця


Дарницький парк це маленький шматочок лісу в Києві, там приємно навіть просто гуляти і насолоджуватися природою. Так само там є озеро, багато квітучих дерев і кущів, довгі алеї і стежки. Одне з моїх улюблених місць, і в будні дні там дуже мало людей.
4. Голосіївський парк. Київ, вул. Генерала Родимцева.


Густий ліс, озера - все для класної, творчий зйомки. :) Одне з кращих місць для фотосесії в Києві. Гоголівський парк дійсно дуже великий, особливо цікавий він для продуманих зйомок з декором і флористикою. Можна робити теплі, прогулянкові лав сторі, можна знімати гарні портрети.
5. «Музей просто неба в Пирогові»


Класне місце! Дуже багато різної природи, поля, соняшники ... Красиво на заході сонця. І звичайно млини. :)
6. Пуща-водиця.

Дуже красиві локації: сосни, великі дерева, озера, галявини - є де походити і знайти новою локацію. Коли гуляєш в Пущі-Водиці, може здатися що ти вже не в Києві. Дуже атмосферний місце і ідеально підходить для всіх видному зйомок - лав сторі, портретної і весільної.
7. ВоздвиженкаЦе історична частина Києва + новий район з красивою архітектурою. Там дуже багато красивих будівель і куточків, де буде цікаво провести зйомку.
Дуже часто на Воздвиженці знімають весілля. Можна знімати в будь-який час, але якщо хочется м"якого світла - краще ввечері, або в похмурий день. Так само там завжди багато машин, який перекривають красу архітектури. Але завжди можна знайти ракурс :).


8. Межигір'яМежигір'я, напевно, усі знають - це велика і красива територія з цікавими будівлями та локаціями для зйомок. Головне, виділити достатньо часу на трансфер, і прийти туди на фотосесію в такий час, щоб було менше людей. :) В Києві це одне з найбільш "весільних" місць.


9. Феофанія
Багато відкритій території, озера і ліс. Гарний парк для прогулянки, а ось зйомку там краще робити або на заході, або в похмурий день.
Найкрасивіше час - осінь і весна.
10. МануфактураОдне з моїх улюблених місць. Можна гуляти по самій мануфактурі і знімати на території. Зйомка може бути платною. А поруч є пагорби, дерева, і там дуже гарний вид на заході сонця11. Київське море

Дуже красиві місця, пісок - майже як на справжньому морі. :)
Їхати потрібно на машині за Київ, і заздалегідь запланувати місця і зупинки.
Найкрасивіше час - ближче до заходу. :) Підходить для романтичних лав сторі, портретних серій, сімейних веселих прогулянок.
12. Сірецький Дендропарк

Парк не великий, але дуже зелений, затишний і красивий. Відчуття, що ти вже не в Києві. Там варто навіть просто погуляти! :)
Підходить і для сімейних прогулянок і для весільних фотосесій.13. Парк Київська Русь

Це один з найбільших історико-туристичних комплексів України, що
представляє собою повномасштабне середньовічне місто Древній Київ V-XIII
століть в його натуральних розмірах.

Сайт: https://parkkyivrus.com/ua/


Сподобалась підбірка? Сподіваюсь вже обрали для себе найкраще місце :).
Вверх